• Bieszczadzka Kryjówka
 • (+48) 792519122 | (+48) 536799730

Wpisów (7)

  dodał:Jolanta i Adam
  Bardzo goscinni wlasciciele, sluza pomoca w kazdej sytuacji, domek wspanialy, przestronny z przepieknym widokiem na gory umiejscowiony w cichym i spokojnym miejscu. Polecamy w 100% to miejsce i napewno wrocimy.

  dodał:Artur
  Mimo, że stosunkowo blisko mieszkam - to serdecznie polecam okolice :) a domek ... naprawdę komfortowy....

  dodał:Leszek z Krakowa
  Spędziliśmy tam tegoroczne Święta Wielkanocne, powiem tylko - BYŁO WARTO :)
  Oprócz pięknego przytulnego domkuz kominkiem, do dyspozycji było boisko piłkarskie, siedzisko do ogniskai oraz grill kamienny. Drewna do opału pod dostatkiem.
  Okolica malownicza, bez tłumu turystów, dla kogoś kto chce poczuć klimat Bieszczad, Bieszczadzka Kryjówka jest idealnym miejscem.
  Chętnie tam jeszcze wrócimy z żoną i dzieckiem. Gorąco polecam :)

  dodał:Piotr i Alicja
  Bardzo przytulny domek w ciekawym miejscu :) Gorąco polecamy na wypoczynek !

  dodał:Rybsony
  Na 11 pnkt daję 11 miejsce klimatyczne idealne na odpoczynek. Domek przytulny i w pełni wyposażony. Ciężko z tamtąd wyjechać ...:) gorąco polecam!!!!

  dodał:Marcin
  Lepiej nie mogliśmy wybrać - miejsce stworzone aby odpocząć w ciszy i świeżości. Pachnący domek z gustownym wystrojem i pełnym wyposażeniem, w kuchni niczego nie brakowało, a bylismy przygotowani z swoim wyposażeniem - zupełnie nie potrzebnie...

  dodał:Maria
  Byliśmy tam wraz z dziećmi jesienią, muszę powiedzieć że jest to SUPER miejsce wspaniały domek GORACO POLECAM...pozdrowienia z Inowrocławia
Allowed tags: <b><i><br>